TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
423 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali SEVEN
  • ADRES: Liman Mh. Rıhtım Cd. 55100 İLKADIM / SAMSUN
  • TELEFON: 0 (362) 445 2040
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Cey Grubu’nun lokomotifi olan ve 1969 yılında temelleri atılan Ceynak Lojistik, lojistik alanındaki yatırımlarında sürekliliği sağlayarak, ‘ULUSLARARASI LOJİSTİK HİZMETLER TEDARİKÇİSİ’ performansına ulaşmış köklü bir kuruluştur.
Hizmetlerinin tamamını “müşteri memnuniyeti“ni ilke edinerek yapılandırmış olan ve her türlü ürünün ithalat ve ihracat sürecinin, ancak eksiksiz bir lojistik hizmetle başarıya ulaştığına inanan Ceynak Lojistik, sağladığı başarılı hizmetlerle büyüyerek, yatırımlarını ülke genelinde istikrarlı bir biçimde yaygınlaştırmış ve ülkemize dünya standartlarında tesisler kazandırmıştır.

Dünya coğrafyasını ve Türkiye jeo-politiğini yakından tanıyan yapısıyla, hizmet kalitesini ve ticari dinamiklerini, tüm faaliyet alanlarına entegre ederek; dış ticaretin yoğunlaştığı Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinin en önemli ticaret merkezlerinde faaliyet göstermektedir.

Lojistik faaliyetlerin tamamında hizmet veren Ceynak Lojistik, Karadeniz’in en büyük limanı olan TCDD Samsun Limanı’nı da bünyesine katarak, limancılık faaliyetlerinde de etkin olmayı hedeflemiştir.

Ceynak Lojistik, geçmişten günümüze getirdiği tüm değerleri ‘daima daha mükemmeli’ arama felsefesi ile geleceğe taşıyacaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Caner 21 Haziran 2017 08:55 CEVAPLA

    Kurumsal bir firma başarılarınızın devamını dilerim.

  • Muzaffer aydın 16 Temmuz 2017 22:07 CEVAPLA

    SAMSUN LİMANINI LİMAN YAPAN CEY GRUBA TEŞEKKÜRLER