HABER DETAYI

21 Kasım 2018 08:17

Androidde Yer Alan En İyi Mobil Oyun Uygulamaları

Androidde Yer Alan En İyi Mobil Oyun Uygulamaları

Androidde Yer Alan En İyi Mobil Oyun Uygulamaları

Telefonundan veya mobil cihazından oyun oynamayı seven teknoloji ve oyun aşıkları için android sistemlerde birbirinden kaliteli ve hoş uygulamalar ve oyunlar bulunmakta. Bu oyunlardan bazıları çok oyunculu, kimisi ise tek oyunculu olmak üzere kullanıcılara android cihazlarından muhteşem bir oyun oynama tecrübesi ve eğlenceli zaman geçirme olanakları sunuyor. Özellikle android sistem kullanıcıları için pazardaki en iyi oyunları yüklemek istediklerinde önlerine birbirinden kaliteli ve iddialı yapımlar çıkıyor. İşte teknoloji ve oyun severler için çıkarılan o yapımlardan bazıları;

Candy Crush Saga

Bağımlılık yapması çok muhtemel olan bu oyunumuzda hedef, aynı renkteki şekerlemeleri patlatarak skorumuzu arttırmak. Daha önce Facebook’ta en çok kullanılan oyun uygulaması olan yapım, android sistem kullanıcılarına da eğlenceli anlar yaşatıyor.

Draw Something

Oyunumuzdaki amaç rakip oyuncuya belli başlı bir nesneyi çizerek, çizdiğimiz nesneyi kestirmesini beklemek, rakibimizin ipuçlarını harcatmasını sağlayarak ondan daha çok puan toplamak.

Flow

Beyin alıştırması olarak sayabileceğimiz bu yapımımızda hedef aynı renkteki noktaları birleştirirken bir yandan da kutucukların hiç birinin boşta kalmamasını sağlamak. Başta çok kolay gelse de hamlelerin sayılı olması ve seviyelerin zorlaşması kullanıcıları oyuna bağlıyor.

Hay Day

Başka bir ziraat ve çiftçilik oyunu olan bu yapımda kendi tarlanızda yetiştirdiğiniz mahsullerinizi, isterseniz satabiliyor, isterseniz de seviye atladıkça açtığınız ürünleri almak veya geliştirmek için kullanabiliyorsunuz.

Song Pop

Müzik bilgilerinizi başkalarıyla karşılaştırdığınız bu uygulamada ise amaç o esnada çalmakta olan şarkıları rakibinizden daha çabuk tahmin ederek daha yüksek bir puan elde etmek.

Jetpack Joyride
Kahramanının sırtında Jetpack’i ile çeşitli tehlike ve düşmanlarla dolu bir laboratuvardan kaçmasına yardım ettiğimiz bu Halfbrick Studios çıkışlı.

Clash of Clans

Günümüzün en rağbet gören çok oyunculu android oyunlarından olan Clash of Clans’da amacımız yeni kurduğumuz obamızla gelişmek ve savaşlar kazanarak yeni yeni yerler fethetmek. Rekabetin yüksek seviyede olması ve kullanıcısının çok olması nedeniyle eğlenceli indirenlere eğlenceli bir tecrübe vaat eden yapım, oyunculardan tam puan alıyor.

Real Racing 3

Arkasında Electronic Arts ya da bilinen adıyla EA’yı alan oyunumuz, nefes kesen grafikleri, muhteşem yarış deneyimleri sunması ve kullanıcılara birbirinden hızlı arabalar sunmasıyla bilinse de optimum standartlarda bir oyun zevki için iyi ve gelişmiş bir android cihazımız olması gerekiyor.

4 Pics 1 Word

Ekranımızdaki 4 adet fotoğrafa bakarak verilen kelimeyi bulmaya çalıştığımız bu oyunda resimlerin altındaki harflerden yaralanıyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat