HABER DETAYI

21 Kasım 2018 08:27

İnternet Üzerinden Resim Paylaşılabilir Mi?

İnternet Üzerinden Resim Paylaşılabilir Mi?

İnternet Üzerinden Resim Paylaşılabilir Mi?

İnternetten Nasıl Resim Paylaşılır?

Bu sorunun birçok cevabı vardır aslında günümüzde internet üzerinden resim paylaşılabilir mi? sorusunun birçok cevabı vardır internetten resim paylaşmak insanlar için normal bir aktivite haline gelmiştir. Günümüzde insanlar genelde resim paylaşmayı sosyalleşme olarak görse de, bu işi para kazanmak için yapan birçok insanda vardır.

Evet, yanlış duymadınız internetten resim paylaşarak para kazanma. Peki, nasıl kazanılır sosyal paylaşım sitelerinden insanlar işletmelerinin resimlerini veya sanatçılar gittikleri gece kulüplerini veya yapacakları konserleri önceden sosyal medya hesaplarında paylaşıp takipçilerini davet ederler, birde bu işin farklı bir yolu daha vardır bazı internet siteleri çektiğiniz resimleri o siteye yüklemeniz suretiyle size para ödemektedirler.

Hangi Sitelerden Resim Paylaşırım?

Bu sorunun cevabı aslında çok basittir internetten resim paylaşmanın en etkili yolu sosyal medya hesaplarıdır. Bunların başında en etkili resim paylaşma uygulaması Instagram gelmektedir Instagram’a sadece resim yükleyebilirsiniz ve resimlerin altına küçük otlar ekleyebilirsiniz. Instagram’a işletmenizin resimlerini veya satacağınız bir ürünün resmini yükleyip takipçilerinize satabilirsiniz.

İnsanlar tarafından sıkça kullanan Instagram’ı dünya üzerinde 700 milyondan fazla insan kullanmaktadır. Facebook ile resim paylaşma aslında Instagram’dan pek bir farkı olmayan Facebook bu konuda eski bir sosyal medya sitesi olmasıyla güven vermektedir resimlerinizi Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz. Facebook’u dünya üzerinde 1 milyar 100 milyondan fala kullanıcısı olduğu tahmin edilmektedir. Resim paylaşmak için en etkili yollardan biridir. Tumblr, Instagram ve Facebook kadar etkili olmasa da Tumblr’da internetten resim paylaşmanın farklı bir yoludur.

Blog açarak resim paylaşma, internetten resim paylaşarak para kazanmanın en etkili yollarından biri diyebiliriz. Kendinize ait bir blog sitesi kurarak bu siteye güncel fotoğraflar yükleyebilir böylece insanları sitenize çekip trafik oluşturabilir Google’dan reklam alıp yüksek miktarda paralar bile kazanabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat