HABER DETAYI

25 Mayıs 2018 20:58

Samsun Ve Çevre İllerindeki Güvenilir Avukatlık Bürosu

Samsun Ve Çevre İllerindeki Güvenilir Avukatlık Bürosu

Samsun Ve Çevre İllerindeki Güvenilir Avukatlık Bürosu

Bir avukatlıktan çok temel mahkeme duruşmalarının ötesine birçok danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Doğruyu araştırmak, bilgiyi değerlendirmek, belgeleri hazırlamak, uyuşmazlıklarda arabuluculuk yapmak ve müşterilere yasal hakları ile ilgili danışmanlık yapmak avukatlık hizmetlerimizden bazılarını oluşturmaktadır.
Güven verici yaklaşım her avukat için kaçınılmaz bir davranıştır. Avukatlık büromuzda bu yaklaşımla çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Samsun ve civarında her türlü hukuki sorunların çözümü ve danışmanlık hizmeti için çekinmeden arayabilir, kapımızı rahatlıkla çalabilirsiniz. Avukat Ayşe Deniz Oral olarak size hizmet vermekten ve hukuki sorunlarınızı çözeceğimizden emin olabilirsiniz. İnternet sitesi AyseDenizOral olan www.aysedenizoral.av.tr adresinden bizimle iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz.
– Boşanma konusundaki hukuki meseleleriniz,
– Kaza ve kişisel yaralanmalarla ilgili sorunlarınız ve haklarınız, (Genellikle kazada yaralanan yaralanmaların bedeni, zihni veya duyguları ve tazminatlarına odaklanan medeni hukuk davalarını içerir.)
– İşiniz ile ilgili ticari konularınız ve kurumsal avukatlık talepleriniz,
– Sözleşmelere, satışlara, ticari kâğıtlara, ajanslara ve iş hukuku, iş organizasyonları ve mülk davalarına yardıma hazırız ve sizi bekliyoruz.
Aile, ceza hukuku, iflas, istihdam gibi her türlü konuda Samsun AyseDenizOral avukatlık hizmetleri sunmaktayız.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.