GOLD Samsun Yapı Yönetim İshar Yönetim

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
668 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan KESKİN
  • ADRES: Adalet Mah. 100.yıl bulv. Umut Apt. No:254 K:1 D:2 İlkadım Samsun
  • TELEFON: 0 (362) 234 9090
  • FAX: 0 (362) 234 9090
  • GSM: 0 (535) 330 5335
  • WEB SİTESİ: http://isharyonetim.com
  • E-POSTA: isharyonetim@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+2 = ?

VİDEOLAR

  • Samsun Yapı Yönetim İshar Yönetim

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Adalet Mah. 100.yıl bulv. Umut Apt. No:254 K:1 D:2 İlkadım Samsun

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kalabalıklaşan toplumlarda ortak yaşam koşulları giderek zorlaşmakta ve düzeni korumaya çalışan yasaların sayısı da sürekli artmaktadır. Bu durum, içinde yaşadığımız binaların yönetimini de çok yakından ilgilendirmektedir.

Şöyleki..!

Gelişen dünyada iş hayatı ve zorluklarıyla ilgilenen insanımız bir de oturdukları site veya apartmanın sorunlarına vakit ayırma gibi bir durumda bırakılıyor ve maalesef kat malikleri arasından seçilen bu yöneticiler böyle bir yaşam alanının idaresine gerektiğince yetişemiyor.

Ayrıca..!

Ekonomi ve teknolojinin gelişmesi, iş yerleri ve yaşam alanlarının değişmesine, farklılaşmasına ve ihtiyaçlarının artmasına neden olmuştur. Bunun sonucu olarak da bireylerin tesislerden beklentilerini karşılayabilmek ve yaşamlarını kolaylaştırmak için “Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi” gereksinimi ortaya çıkmıştır.

Çözüm Nedir..?

Apartman veya Site Yönetimi ciddiyetle yaklaşılması gereken ilgi ve mesai isteyen bir ekip çalışmasıyla desteklenmelidir. İşte bu yönetim işlerine; mali, idari ve hukuk departmanlarını oluşturan, tam destekli bakım-onarım anlaşmalarını yapan, periyodik bakımları (asansör, havuz bakımı, vs.gibi) zamanında yaptıran; gerektiğinde personel desteği sağlayabilecek (güvenlik personeli, kapıcı, vs.gibi) donanıma sahip ve ayrıca çevre güvenliğinden de sorumlu olabilecek yöneticilerin atanması gerekir.

İşte bu noktada..!

İSHAR Yönetim, Samsun’a “Apartman ve Site Yönetimi” ile ilgili profesyonel hizmet vermek için kurulmuş olan ve insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen uzman bir kadro olma yolunda sürekli gelişme göstermektedir.

Sonuç olarak..!

Biz firma olarak – üçüncü bir şahıs olarak – aidatların takibi, kapıcının sigortası, bina ve site içindeki ortak alanlarda oluşmuş problemleri çözme ve bu gibi konularda binalarda oturmuş olan sakinlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bina sakinleri için de bu, “huzurlu bir yaşam” demek oluyor.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat