Samsun Simit Center

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
254 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Samsun Simit Center
  • ADRES: Denizevler Mahallesi Atatürk Bulvarı No:74 İlkadım/SAMSUN
  • TELEFON: 0 (362) 439 2277
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Simit Center 2003 yılında Ahmet ÇAKIR tarafından kuruldu. Ata mesleği olan simitçiliği kuşaktan kuşağa taşıyan Çakır Ailesi, son olarak bayrağı Ahmet ÇAKIR’a teslim etmiştir.

Simidin tarihi 600 yıl öncesine dayanmaktadır. Türkiye dışında hiçbir ülkede üretilmeyen simidi 1920 yılından itibaren meslek edinen ve günümüze kadar taşıyan Çakır Ailesi, Ahmet ÇAKIR ile birlikte Samsun’un şirin ilçesi Çarşamba’nın dışına çıkarak değişik şehirlerde simitçilik yapmıştır. Bununla yetinmeyen Ahmet ÇAKIR, yapımındaki yöresel özelliklerinden dolayı Samsun simidinin Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil ettirilmesinde öncülük etmiştir.

Samsun’un geleneksel tadı olan simidi fırın ortamından çıkarıp, daha kaliteli ve konforlu bir ortamda sunmayı kendine görev edinen Çakır bunun için Simit Center’ı kurmuştur. Simitle birlikte 200 çeşit ürünüyle sektördeki en geniş ürün yelpazesine sahip olan işletme 3.500 m2 lik kapalı alanıyla ve günlük 10.000 ziyaretçisiyle göz kamaştıran bir yıldıza dönüşmüştür.

Bu yıldızın daha da parlaması için uğraş veren Sayın Çakır, gelişen teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanarak işletmesini ulusal ve uluslararası alanda mücadele verecek bir hale getirmiştir.

En büyük gücümüz, inancımız, hırsımız, çalışanlarımız ve çok güvendiğimiz deneyimimiz diyen Simit Center “bol çeşit, bol lezzet” sloganıyla hizmete açtığı Simit Center Plus + ile hizmete devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Simit Center olarak unlu gıda alanında önemli yatırımlar yapan, ulusal ve uluslar arası kimliğiyle tanınan, tüketicilere uygun fiyatlarla rahatça ulaşabilecekleri kaliteli ürünler sunarak, sektörün en iyilerinden biri olduğumuzu göstermek. Bu hizmetleri sunarken hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığına önem vermek ve bir o kadar da çevreye olan hassasiyetimizi ön plana çıkarmak.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.